Kontaktpersoner

Sten Fernerud, VD
070-355 20 03, sten.fernerud@envix.se

Thomas Ek – Helhetslösningar, anläggning och entreprenad
070-579 49 45,  thomas.ek@envix.se

Daniel Ragnvaldsson – Miljö
073-843 67 76, daniel.ragnvaldsson@envix.se

Eva Johansson – Jord och berg
070-388 42 64, eva.johansson@envix.se

Ola Fängmark – Vatten
073-823 75 08, ola.fangmark@envix.se

Jobb och praktik: intresseanmälan

Envix Nord AB

Besöks- och leveransadress:

Kylgränd 4A
906 20 Umeå
090-70 67 70
info@envix.se

Fakturaadress:

Envix Nord AB
Kund-id: LKH1512
FE 108
105 69  STOCKHOLM

Vi ser gärna att ni fakturerar oss elektroniskt, läs mer här.

Övriga fakturafrågor: faktura@envix.se

Organisationsnummer: 556257-4680

Medarbetare

Daniel Ragnvaldsson

Daniel Ragnvaldsson

Fil. dr Toxikologisk miljökemi

073-843 67 76
daniel.ragnvaldsson@envix.se

Eva Johansson

Eva Johansson

Tekn. dr Berganläggningsteknik

070-388 42 64
eva.johansson@envix.se

Johan Fahlén

Johan Fahlén

Certifierad provtagare

073-843 67 67
johan.fahlen@envix.se

Johanna Sjögren

Johanna Sjögren

Civilingenjör energi- miljö- management

070-694 88 69
johanna.sjogren@envix.se

Karel Miskovsky

Karel Miskovsky

Fil. dr Geologi, Professor ballastteknologi

073-203 46 87
karel.miskovsky@envix.se

Linnea Rutqvist

Linnea Rutqvist

Byggnadsingenjör

070–296 08 54
linnea.rutqvist@envix.se

Maria Avander

Maria Avander

Redovisningsekonom

070-697 60 60
maria.avander@envix.se

Ola Fängmark

Ola Fängmark

Civilingenjör ekosystemteknik

073-823 75 08
ola.fangmark@envix.se

Peder Englund

Peder Englund

Bergsingenjör

070 – 258 82 62
peder.englund@envix.se

Sebastian Karlin

Sebastian Karlin

Civilingenjör naturresursteknik

073-843 01 30
sebastian.karlin@envix.se

Sten Fernerud, VD

Sten Fernerud, VD

Civilingenjör väg och vatten

070-355 20 03
sten.fernerud@envix.se

Thomas Ek

Thomas Ek

Civilingenjör väg och vatten

070-579 49 45
thomas.ek@envix.se

Ulf Lundblad

Ulf Lundblad

Byggnadsingenjör

070-674 52 74
ulf.lundblad@envix.se

© Copyright - Envix Nord AB